CR2010F390RE04Z
MFR.Part #
CR2010F390RE04Z
JLCPCB Part #
C175036
Description
-55℃~+155℃ 200V 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS