CR1210FR050P05R
MFR.Part #
CR1210FR050P05R
JLCPCB Part #
C146871
Description
-55℃~+155℃ 500mW 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS