CRH2512J8R20E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRH2512J8R20E04Z
JLCPCB Part #
C175423
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 8.2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS