CR1206JR620P05R
MFR.Part #
CR1206JR620P05R
JLCPCB Part #
C149706
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS