TR2010D10KE0425
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR2010D10KE0425
JLCPCB Part #
C153325
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS