CR1206J0R036P05
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206J0R036P05
JLCPCB Part #
C429445
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 36mΩ Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS