CRH2512F6R80E04Z
MFR.Part #
CRH2512F6R80E04Z
JLCPCB Part #
C175235
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS