CR1210F3R60P05S
MFR.Part #
CR1210F3R60P05S
JLCPCB Part #
C165425
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS