CR2512J0R018E04
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512J0R018E04
JLCPCB Part #
C429548
Description
-55℃~+155℃ 18mΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS