CR1206FR620P05R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206FR620P05R
JLCPCB Part #
C149681
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS