CR2010F180RE04Z
MFR.Part #
CR2010F180RE04Z
JLCPCB Part #
C147180
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS