CR0805B45K3P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0805B45K3P05Z
JLCPCB Part #
C332120
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 45.3kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS