CR1206FR025P05Z
MFR.Part #
CR1206FR025P05Z
JLCPCB Part #
C175764
Description
-55℃~+155℃ 250mW 25mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS