CR2010F140RE04Z
MFR.Part #
CR2010F140RE04Z
JLCPCB Part #
C175012
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS