CR1206FR020P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206FR020P05Z
JLCPCB Part #
C149656
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 20mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS