HR2512F750RE04
MFR.Part #
HR2512F750RE04
JLCPCB Part #
C175526
Description
-55℃~+155℃ 1W 750Ω 800V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS