CR1210F13R0P05Z
MFR.Part #
CR1210F13R0P05Z
JLCPCB Part #
C174404
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS