TR0603D698KP0525
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR0603D698KP0525
JLCPCB Part #
C149961
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS