CR1206F60K4P05
MFR.Part #
CR1206F60K4P05
JLCPCB Part #
C429505
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS