TP0805B22K1P0510Z
MFR.Part #
TP0805B22K1P0510Z
JLCPCB Part #
C5184184
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS