CR1812J360RE04Z
MFR.Part #
CR1812J360RE04Z
JLCPCB Part #
C174850
Description
-55℃~+155℃ 200V 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS