CR1206F51R0P05Z
MFR.Part #
CR1206F51R0P05Z
JLCPCB Part #
C245567
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS