CR1206J43RP05
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206J43RP05
JLCPCB Part #
C429218
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS