MA452750FR024FZ
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
MA452750FR024FZ
JLCPCB Part #
C252910
Package
4527
Description
24mΩ 5W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 4527 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS