TP0805B90K9P0510Z
MFR.Part #
TP0805B90K9P0510Z
JLCPCB Part #
C5184193
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS