CR1206F33R2P05
MFR.Part #
CR1206F33R2P05
JLCPCB Part #
C428983
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS