CR1206F31K6P05Z
MFR.Part #
CR1206F31K6P05Z
JLCPCB Part #
C245518
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS