CR1210JR500P05R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210JR500P05R
JLCPCB Part #
C149722
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 500mΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS