CR1206F2R00P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206F2R00P05Z
JLCPCB Part #
C881404
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS