CR1210F2M40P05Z
MFR.Part #
CR1210F2M40P05Z
JLCPCB Part #
C147148
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS