CR2010F1K20E04Z
MFR.Part #
CR2010F1K20E04Z
JLCPCB Part #
C147082
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS