CR1210J6R80P05S
MFR.Part #
CR1210J6R80P05S
JLCPCB Part #
C149800
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS