CR1206F169KP05Z
MFR.Part #
CR1206F169KP05Z
JLCPCB Part #
C245461
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS