CR1812F680RE04Z
MFR.Part #
CR1812F680RE04Z
JLCPCB Part #
C174730
Description
-55℃~+155℃ 200V 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS