CR2512FR110E04R
MFR.Part #
CR2512FR110E04R
JLCPCB Part #
C176041
Description
-55℃~+155℃ 110mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS