QR1206J0R00P05Z
MFR.Part #
QR1206J0R00P05Z
JLCPCB Part #
C176235
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS