CR0805F10R5P05Z
MFR.Part #
CR0805F10R5P05Z
JLCPCB Part #
C175721
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS