CR2512FR130E04R
MFR.Part #
CR2512FR130E04R
JLCPCB Part #
C245675
Description
-55℃~+155℃ 130mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS