CR0603J7M50P05Z
MFR.Part #
CR0603J7M50P05Z
JLCPCB Part #
C245215
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS