TR0603D80K6P0550
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR0603D80K6P0550
JLCPCB Part #
C149963
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS