CR0603J12K0P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0603J12K0P05Z
JLCPCB Part #
C881337
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS