CR1206F3M30P05Z
MFR.Part #
CR1206F3M30P05Z
JLCPCB Part #
C880976
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS