CR0603F68K0P05Z
MFR.Part #
CR0603F68K0P05Z
JLCPCB Part #
C245058
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS