CR0603F910KP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0603F910KP05Z
JLCPCB Part #
C881093
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS