CR0603J220RP05Z
MFR.Part #
CR0603J220RP05Z
JLCPCB Part #
C881409
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS