CR2512F6K49E04Z
MFR.Part #
CR2512F6K49E04Z
JLCPCB Part #
C147077
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS