SMBJ20CA
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
SMBJ20CA
JLCPCB Part #
C5249606
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 1 18.6A 1uA 20V 22.2V 32.4V 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS