OEJ12SC1224I
Extended
Manufacturer
ETA Power
MFR.Part #
OEJ12SC1224I
JLCPCB Part #
C5838370
Package
DIP,32x19.5mm
Description
1 1.6W 12V 130mA 500V 79% 8V~24V DIP,32x19.5mm Isolated Power Modules ROHS