LCD0805-120K-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
LCD0805-120K-T
JLCPCB Part #
C252098
Package
0805
Description
12uH 340mA 900mΩ ±10% 0805 Power Inductors ROHS