HSC0805-2N8J-T
MFR.Part #
HSC0805-2N8J-T
JLCPCB Part #
C251857
Description
2.8nH 55@1500MHz 60mΩ 7.9GHz 800mA ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS